Visit the MetLife careers site

  • Visit the MetLife careers site

www.metlife.com/careers

Máte otázku?

Zavolajte nám

+421 2 59 363 111

0800 800 008

Naše kancelárie

Potrebujete nájsť naše kancelárie?

Tak .... kliknite sem

Ponuka pracovných miest

Vaše príležitosti s MetLife Amslico

Všetci zamestnanci spoločnosti MetLife Amslico majú jeden základný cieľ - uspokojovať potreby klientov na najvyššej možnej úrovni.

Vaše CV zašlite na:

MetLife Amslico poisťovňa, a.s.

Oddelenie ľudských zdrojov
Pribinova 10
811 09 Bratislava, resp. na HR@metlifeamslico.sk

Sprostredkovateľ poistenia a investičných služieb

Poisťovňa MetLife Amslico úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

MetLife Amslico Vám ponúka možnosť rozvíjať svoju profesionálnu kariéru na Slovensku. Máme záujem o odborníkov, ktorí majú zmysel pre kreatívnu a zodpovednú prácu, ktorí sú odhodlaní sa učiť a ktorí chcú rozšíriť náš špičkový pracovný tím.

Náplň práce:

  • Zastupovanie spoločnosti na trhu retailových aj firemných klientov
  • Akvizícia nových klientov
  • Analýza potrieb klientov a identifikácia ich rizík
  • Vypracovanie optimálnych riešení a ich prezentácia klientom
  • Starostlivosť a poskytovanie servisu existujúcim kliento
  • Budovanie obchodných vzťahov
  • Aktívna účasť na školeniach a tréningoch

Požadujeme:

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Skúsenosti z finančného sektora výhodou
  • Silná osobnosť v oblasti budovania vzťahov
  • Flexibilita
  • Otvorenosť a komunikatívnosť
  • Vysoká miera motivácie
  • PC zručnosti

Ponúkame:

  • Fixný príjem + provízie (v závislosti podľa výsledkov)
  • Vysoko motivačný odmeňovací systém
  • Prepracovaný system vzdelávania:
    • E-learning
    • MetLife Akadémia
    • Semináre, workshopy, externí tréneri
  • Penzijný program
  • Kariérny a osobnostný rast

Dátum nástupu: ihneď

Typ pracovného pomeru: živnosť - nie je podmienkou na výkon práce

Miesto výkonu práce: V uvedených krajoch - Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu na nasledujúcu adresu:

Ladislav Lipták
811 09 Bratislava
E-mail: lliptak@metlifeamslico.sk, do predmetu uveďte “Sprostredkovateľ poistenia a investičných služieb”

Upisovateľ rizík životného poistenia / Underwriter

  • Oceňovanie rizík v súlade s platnými pravidlami oceňovania rizík zaisťovacích spoločností a pravidlami oceňovania rizík spoločnosti
  • Oceňovanie rizík na lokálnej úrovni do výšky schváleného limitu
  • Komunikácia so zdravotníckymi zariadeniami a lekármi
  • Komunikácia so zaisťovateľmi a regionálnym Chief Underwriterom vo veci oceňovania rizík
  • Komunikácia s kolegami obchodníkmi v súvislosti s oceňovaním rizika
  • Podieľanie sa na zdokonaľovaní procesu spracovania poistných návrhov na oddelení

Požadujeme:

  • Min. stredoškolské vzdelanie v odbore zdravotníctvo, VŠ výhodou
  • Užívateľska znalosť MS Office: Microsoft Excel, Microsoft Word, Outlook
  • Anglický jazyk –  aktívna znalosť
  • Prax minimálne 5 rokov v oblasti oceňovania rizík v životnom poistení
  • Spoľahlivosť, orientácia na detail
  • Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Aktívny a inovatívny prístup k práci
  • Otvorenosť a ochota učiť sa nové veci
  • Tímový hráč

Ponúkame:

  • Zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti
  • Konkurencieschopné platové podmienky
  • Výhody zamestnancov spoločnosti
  • Kanceláriu v centre Bratislavy

Dátum nástupu: podľa dohody

Typ pracovného pomeru: plný úväzok (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Miesto výkonu práce: Bratislava

E-mail: hr@metlifeamslico.sk